Biura do wynajęcia Wrocław


Biura na wynajem w centrum miasta – elastycznie i krótkoterminowo.

 

biura do wynajęcia, Rynek 7

Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja
w centrum Wrocławia

wynajem wyposażonych biur we Wrocławiu

Pełne wyposażenie

Gotowe przestrzenie do pracy

Wynajem biura bez zobowiązujących umów

Bez zobowiązujących umów

Wynajem na dowolny okres

 

Biura na wynajem w centrum Wrocławia


Wynajem biura to usługa naszej ofercie, która jest odpowiedzią na charakter pracy, który współcześnie zmienia się niezwykle dynamicznie. Nie każdy przedsiębiorca potrzebuje stacjonarnego biura, które generuje wiele kosztów. Utrzymywanie nie w pełni wykorzystywanych pomieszczeń to duża przeszkoda dla funkcjonowania firmy.

Full Service Office wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu rynku pracy i oferuje biura do wynajęcia w centrum Wrocławia, pod adresem Rynek 7 – zarówno na kilka godzin jak i dni czy miesięcy. Lokalizacja w samym sercu miasta, bogate wyposażenie oraz pełna infrastruktura multimedialna wraz z dostępem do internetu gwarantują każdemu przedsiębiorcy dogodne warunki do pracy.

Nasi klienci, dzięki kompleksowej obsłudze ze strony sekretariatu, nie martwią się o kwestie poboczne. Oferujemy biuro serwisowane, co oznacza że Full Service Office zapewnia regularne sprzątanie biur, stały dostęp do napoi oraz organizuje catering na życzenie klienta.

Elastyczna oferta i dowolny termin wyboru biura


W murach Full Service Office znajdą Państwo dogodne biuro zarówno do pracy, jak i na służbowe spotkania. Udostępniamy nasze pomieszczenia na pożądany czas, dzięki czemu nie narażamy klientów na niepotrzebne koszty.

Świetnie znamy dynamikę biznesu i reagujemy na najpilniejsze potrzeby, niezależnie czy potrzebują Państwo awaryjne biuro do wynajęcia czy pomieszczenie do regularnej pracy. Cieszymy się, że z naszych usług wynajmu korzystają przedsiębiorcy z wielu branż, co otwiera możliwości do nawiązania kontaktów i współpracy. Nasze przestrzenie służą nie tylko wykonywaniu pracy, ale stają się również szerszym polem do wymiany doświadczeń.

Co daje Ci skorzystanie z usługi wynajęcia biura w Full Service Office?

  • pełna elastyczność terminowa
  • biura serwisowane
  • gotowe do pracy przestrzenie z pełnym wyposażeniem oraz infrastrukturą multimedialną
  • kompleksowa obsługa sekretariatu
  • odciążenie klienta w kosztach utrzymania biura
  • biura na wynajem mogą zostać dowolnie urządzone

 

Prosimy pamiętać, że Full Service Office oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę. Wynajmujący przestrzeń biurową do pracy może również skorzystać z naszych dodatkowych usług takich jak przestrzeń do wspólnej pracy, wirtualny adres do rejestracji działaności, wynająć dodatkową, przygotowaną odpowiednio salę na spotkanie lub konferencję.

 

Galeria ▼

Zainteresowany naszą ofertą na wynajem biur?

Napisz do nas:

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

Ile kosztuje wynajem biura?

Wynajem biura we Wrocławiu może kosztować od 35 do nawet 63 zł za metr kwadratowy (dane z raportu CBRE). Poza cena czynszu w kosztach należy jeszcze uwzględnić koszty eksploatacyjne, które reguluje właściciel budynku, oraz koszty zużycia mediów. Wyposażenie biura również bardzo często leży po stronie najemcy.

Dla przedsiębiorcy, który pracuje częściowo mobilnie, a lokalu fizycznie potrzebuje na przykład przez połowę dni w miesiącu, aby móc tam wykonać prace stacjonarne, wynajem biura na cały miesiąc jest zupełnie nieopłacalny. Dla właścicieli takich firm przygotowaliśmy ofertę wynajmu powierzchni biurowych na godziny, dni i miesiące. Nie wiążemy długimi umowami. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb przedsiębiorców. Sprawdź naszą ofertę!

Wrocław, centrum – Rynek 7

Profesjonalne biura krótkoterminowo, z elastyczną umową, w centrum Wrocławia

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7
50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel. +48 71 794 56 57
Tel: +48 789 237 301

e-mail office@fullserviceoffice.pl

Sprawdź naszą ofertę:
Wirtualne biuro Wrocław
Biura do wynajęcia Wrocław

 

Z

Możliwości parkingu:

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.