Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja w centrum Wrocławia

Biura na godziny, dni i miesiące

Ty ustalasz harmonogram pracy

Bez zobowiązujących umów

Wynajmuj na tak długo jak chcesz, zrezygnuj, kiedy potrzebujesz

Full Service Office zajmuje się wynajmem zarówno biur wirtualnych jak i stacjonarnych od 2009 roku. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę biurową dla firm i mikroprzedsiębiorstw w samym centrum Wrocławia – ul. Rynek 7. Każdy Klient jest dla nas równie ważny, znamy potrzeby i oczekiwania przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy. Cenimy sobie płynny przekaz informacji oraz komunikację na wysokim poziomie. Korzystając z usług Full Service Office otrzymujesz unikalny adres do rejestracji swojej firmy, a także wielojęzyczną obsługę sekretariatu i w pełni wyposażone biuro.

Proste zasady wynajmu mikrobiura i elastyczna umowa

Elastyczna oferta umożliwia dowolny termin wynajmu biura bez zobowiązujących umów. Sam decydujesz na jaki okres podpisana będzie umowa wynajmu lokalu użytkowego, ustalając ilość godzin, dni lub miesięcy. Na wynajem krótkoterminowy w naszym biurze często decydują się firmy, które zamierzają otworzyć nowy oddział we Wrocławiu i chcą zachować płynność swoich usług, w czasie okresu przejściowego.

Full Service Office zlokalizowany w centrum stolicy Dolnego Śląska, ma na uwadze potrzeby przedsiębiorców i uwzględnia w umowach i aneksach elastyczność, w tym najem na krótki okres, a także bezproblemowe wypowiedzenie umowy.

Nasze usługi nie dotyczą więc wyłącznie tymczasowych rozwiązań, ale stanowią opłacalne oraz komfortowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie potrzebują stałego wynajmu ze względu na charakter prowadzonej działalności.

Jak wyglądają nasze pomieszczenia biurowe na wynajem?

Stare Miasto, czyli ścisłe centrum Wrocławia, to lokalizacja doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami miasta. Tak dogodne położenie biura sprzyja organizacji spotkań biznesowych w przygotowanych, na potrzeby klienta, salach konferencyjnych oraz szkoleniowych.

Zapewniamy estetyczny wygląd, dostęp do napoi oraz regularne sprzątanie całej powierzchni użytkowej. Ponadto, zapewniamy lokal z pełnym wyposażeniem multimedialnym, niezbędnym umeblowaniem, dostępem do szybkiego łącza internetowego, a także z dodatkową wspólną przestrzenią. Biuro na wynajem jest serwisowane, przystosowane do firmowych zebrań i konferencji. Możliwy jest catering oraz swobodne korzystanie z pełnej infrastruktury budynku. Każdy oferowany przez nas lokal do wynajęcia w cenie czynszu zapewnia kompleksową obsługę sekretariatu oraz zarządzanie korespondencją.

Podchodzimy do swoich zadań z pełnym profesjonalizmem, zajmujemy się wszelkimi sprawami organizacyjnymi dla przedsiębiorstwa. Taka pomoc jest nieoceniona, ponieważ umożliwia zniwelowanie kosztów utrzymania dodatkowego pracownika. Wybierając idealne biuro do wynajęcia dla prowadzonej działalności gospodarczej możliwe jest dostosowanie metrażu powierzchni biurowej do swoich potrzeb. Umowa najmu biura obejmuje już wszystkie koszty wynajmu, opłaty czynszowe, media i napoje.