Co musisz wiedzieć o wirtualnym biurze?

wirtualne biuro nasza siedzibaWirtualne biuro to coraz częstsze wybierane rozwiązane przez nowo powstające firmy lub osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą. Czym tak naprawdę jest wirtualne biuro i czy jest ono dobrym rozwiązaniem dla Ciebie?

Wirtualne biuro polega na tym, że jedna firma zwana wirtualnym biurem, udostępnia swoją powierzchnię do prowadzenia działalności innym firmom, które tego potrzebują. W ramach wirtualnego biura taka firma otrzymuje możliwość zarejestrowania działalności pod adresem wirtualnego biura. Ale to nie wszystko. Wirtualne biuro to również dodatkowe usługi takie jak obsługa skrzynki pocztowej, odbieranie korespondencji (listów, paczek przychodzących pod adres), pełna obsługa telefoniczna czy możliwość wynajęcia biura np. na spotkania z klientami. Te dodatkowe usługi są najczęściej dodatkowo płatne. U nas w Full Service Office, znajdziesz dogodne i elastyczne pakiety, w których wybierzesz odpowiednią dla siebie opcję z zakresem usług.

Wirtualne biuro to również wynajem sali konferencyjnej  wraz z obsługą, w atrakcyjnej cenie dla osób korzystających z usług wirtualnego biura.

Oszczędność czasu i pieniędzy

prestizowy adres wroclawJakie są zalety wirtualnego biura? Jedną z najważniejszych zalet jest na pewno oszczędność. Wynajem własnej powierzchni biurowej, wraz z rachunkami i innymi kosztami, może niejednokrotnie przewyższać cenę wirtualnego biura. Jest to spora zaleta dla osób, które dopiero założyły swoją firmę i chcą minimalizować wszelkie koszty. Z usług wirtualnego biura mogą również korzystać  firmy, które chcą otworzyć nowy oddział firmy. Kolejną zaletą jest zdobycie prestiżowego adresu własnej firmy. Jeśli przedsiębiorca nie chce rejestrować swojej firmy pod adresem domowym, może wybrać wirtualne biuro posiadające odpowiedni adres firmy.

Fullserviceoffice oferuje wirtualne biuro we Wrocławiu w samym centrum miasta w pasażu pod Błękitnym Słońcem. Miejsce to znajduje się na pięknym wrocławskim  Rynku, którego prestiż na pewno docenią Twoi klienci. Nowym adresem można posługiwać się na swojej stronie internetowej, wizytówce, pieczątce firmowej oraz na innych materiałach związanych z firmą.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą!

Cennik - wirtualne biuro

Cena już od 150 PLN miesięcznie

Biuro wirtualne Wrocław?
Napisz do nas:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro 0sekretariat to świetna alternatywa wobec prowadzenia własnego biura. W ramach tej usługi outsourcingowane są wszystkie usługi sekretarskie i typowe dla biura. Nie istnieje potrzeba fizycznej obecności w wirtualnym biurze, a także zminimalizowane są koszty wynajmu i zatrudniania pracowników.

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7
50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel. +48 71 794 56 57

e-mail office@fullserviceoffice.pl

Z

Możliwości parkingu:

 

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.

Tutaj nas znajdziesz: