Nowoczesna alternatywa tradycyjnego biura


Zarządzamy sekretariatem, prowadzimy korespondencję, odbieramy rozmowy telefoniczne.

Wynajem sal szkoleniowych

Usługi wirtualnego biura

Wielojęzyczny wirtualny sekretariat

Od 2009 istniejemy na wrocławskim rynku i prężnie rozwijamy naszą ofertę podążając za wyznaczanymi trendami. Dynamicznie zmieniający się struktura pracy w wielu branżach nie wymaga stacjonarnego biura, a jedynie unikalnego adresu dla Twojej firmy i kreatywnej przestrzeni do pracy oraz spotkań biznesowych. Wybierając nasze usługi ograniczysz duże wydatki związane z wynajmem własnego lokalu i zatrudnieniem pracowników, dlatego dodatkowo kierujemy naszą ofertę do młodych przedsiębiorców.

Jesteśmy dobrzy w tym co robimy, ponieważ nasi pierwsi klienci nadal z nami współpracują. Stawiamy na elastyczność i indywidualne podejście do klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.
Ilość Klientów jak i ich zapotrzebowanie na wynajem powierzchni biurowych, biura na godziny oraz sali konferencyjnych i szkoleniowych na spotkania sprawiła, że od 2015 roku powiększyliśmy nasze powierzchnie biurowe.

Full Service Office to:


  • wirtualne biuro
  • wynajem powierzchni biurowych
  • sale szkoleniowe
  • sale konferencyjne
  • wirtualny sekretariat dla firm
  • adres dla firm
  • usługi relokacyjne

 

Wirtualne biuro Wrocław Rynek 7 – Full Service Office jest rzeczywistością! Znamy doskonale naszych Klientów, wiemy jaką prowadzą działalność, czym się zajmują. Dlatego też jesteśmy w stanie udzielić wiele informacji ich Kontrahentom, którzy odwiedzają nasze biuro.

Nasi Klienci o nas:


 

Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i lokalizacja w samym centrum Wrocławia sprawiają, że biznes w tym miejscu to coś więcej niż tylko pieniądze.

Konrad Waszczyk

Z FullServiceOffice współprację od 4 lat. Zakres oferowanych usług jest szeroki i profesjonalny – co dla mnie jest jednoznaczne z ułatwieniem pracy i oszczędnością czasu. Rewelacyjne położenie i przyjazna atmosfera.

Artur Warwas

Jestem przedstawicielem handlowym i większość czasu spędzam w samochodzie i u klienta. Mój sekretariat to Full Service Office. Nie martwię się, że listonosz znów mnie nie zastał i będę czekał na poczcie w kolejce. Bardzo wygodnie otrzymuję całą korespondencję mailowo. Wspaniała kawa i przyjemne miejsce na spotkania z klientami. Polecam.

Andrzej K.

Wszystkim, którzy szukają we współpracy profesjonalizmu, pewności w działaniu, a jednocześnie elastyczności, kreatywności, gotowości na niestandardowe rozwiązania, przyjaznej atmosfery, z terminem realizacji „na wczoraj.” Polecam współpracę z Fullserviceoffice! Do tego doskonała lokalizacja i realne, adekwatne ceny za usługi.

Monika Meinhart-Burzyńska

Dyrektor ds. Szkoleń, Polski Instytut Dialogu Motywującego

Bardzo cenię sobie współpracę z Biurem Full Service Office, profesjonalizm, wsparcie i bardzo miła atmosfera, serdecznie polecam,

Magdalena Cetera

Mediator

Galeria ▼

Nowoczesna alternatywa tradycyjnego biura

Zarządzamy sekretariatem, prowadzimy korespondencję, odbieramy rozmowy telefoniczne.

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel: +48 789 237 301

e-mail office@fullserviceoffice.pl

 

Sprawdź naszą ofertę:
<ahref=”http://www.fullserviceoffice.pl/wirtualne-biuro/”>Wirtualne biuro Wrocław
Biuro na wynajem Wrocław

Z

Możliwości parkingu:

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem