Sale konferencyjne Wrocław


Rynek 7, pomieszczenia dopasowane do Twoich potrzeb

Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja
w centrum Wrocławia

Catering

Zapewniamy właściwą atmosferę do pracy

Dopasowanie do potrzeb

Możliwość dowolnej aranżacji sali

Sale szkoleniowe Wrocław


Rozumiemy jak ważnym elementem współczesnego biznesu są spotkania i kontakty.

Full Service Office oferuje różnej wielkości, w pełni wyposażone sale konferencyjne i multifunkcyjne sale szkoleniowe, przeznaczone do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z kontrahentami, a także organizacji szkoleń oraz konferencji.

Sala konferencyjna jakiej potrzebujesz. W ofercie posiadamy sale różnych wielkości (od 2 do 25 osób), umożliwiające dokładne przystosowanie do potrzeb klientów. Rozumiemy dynamikę biznesu, a nasz sekretariat dołoży wszelkich starań, by zapewnić Państwu wsparcie i właściwą atmosferę do pracy. Naszym klientom oferujemy usługi doradcze oraz organizujemy catering na życzenie.

Pomieszczenia biznesowe- kameralne salki mieszczące do 6 osób, które są idealne na spotkania biznesowe, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych lub do spotkań z kontrahentami.

Sale konferencyjne Wrocław

Sale szkoleniowe, dzięki atrakcyjnej lokalizacji w sercu Wrocławia, w reprezentacyjnym Pasażu pod Błękitnym Słońcem – historycznej i biznesowej wizytówce miasta, cechują się bliskością restauracji, kawiarni, urzędów, banków. Dojazd do nas nie stanowi żadnego problemu dzięki obecności licznych parkingów oraz bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych.

Sale konferencyjne Wrocław

 

  • reprezentacyjne pomieszczenia o wielkości dopasowanej do potrzeb klientów
  • elastyczne terminy rezerwacji
  • kompleksowa obsługa sekretariatu
  • doskonała lokalizacja we Wrocławiu
Galeria ▼

Zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas:

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

Sale konferencyjne Wrocław

Wiemy jak powinna zostać przygotowana sala na konferencję czy szkolenie. Skorzystaj z formularza i napisz do nas. Pomożemy Ci wszystko zorganizować!

Rozmowy kwalifikacyjne

Wybór odpowiedniego miejsca na rozmowę kwalifikacyjną jest niezwykle ważny, atmosfera i otocznie, w jakim rozmowa przebiega, powinna redukować już i tak duży stres u kandydata. Zauważamy, że często rozmowy kwalifikacyjne odbywają się poza firmą ze względów logistycznych. W Full Service Office Klienci prowadzą rozmowy kwalifikacyjne w przyjaznych warunkach. Małe, jasne, idealnie wyposażone i ciche salki dają kandydatom poczucie spokoju i odprężenia. Dobra kawa na pewno też temu sprzyjają. A może Twoja firma rekrutuje pracowników we Wrocławiu i szuka idealnego miejsca do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych? Skontaktuj się z nami!

Idealna sala na konferencję

Konferencje zdobywają coraz większą popularność, a tym samym stają się nierozerwalną częścią spotkań biznesowych, naukowych i specjalistycznych o różnorodnej tematyce. Konferencje mogą być organizowane dla dużej ilości osób, ale również dla mniejszej ilości, w bardziej kameralnej atmosferze. To potrzeby organizatorów determinują to jaka sala na konferencję jest potrzebna.

Czytaj więcej

Sale konferencyjne Wrocław centrum – Rynek 7,

Dowiedz się ile kosztuje sala konferencyjna Wrocław lub sala szkoleniowa. Pomożemy dobrać najlepszą opcję.

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7
50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel. +48 71 794 56 57

e-mail office@fullserviceoffice.pl

Z

Możliwości parkingu:

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.

Tutaj nas znajdziesz: