Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja w centrum Wrocławia

Catering

Zapewniamy właściwą atmosferę w trakcie spotkań

Dopasowanie do potrzeb

Możliwość dowolnej aranżacji sali

SALE SZKOLENIOWE W FULL SERVICE OFFICE

Rozumiemy jak ważnym elementem współczesnego biznesu są spotkania i kontakty.

Full Service Office oferuje w pełni wyposażone, multimedialne i zawsze dopasowane do potrzeb sale konferencyjne oraz multifunkcyjne sale szkoleniowe. Nasze pomieszczenia sprawdzają się jako przestrzenie do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z klientami czy partnerami biznesowymi oraz organizacji szkoleń i konferencji.

W ofercie posiadamy sale i meeting roomy o różnych powierzchniach (mogące pomieścić od 2 do 42 osób), przystosowanych do potrzeb Klientów.

Kameralne salki mieszczące do 6 osób, idealnie sprawdzą się w trakcie spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych lub spotkań z kontrahentami.

Sale szkoleniowe dzięki atrakcyjnej lokalizacji w samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnym Pasażu pod Błękitnym Słońcem – historycznej i biznesowej wizytówce miasta, cechują się bliskością restauracji, kawiarni, urzędów i banków. W sąsiedztwie znajdują się ważne węzły komunikacyjne miasta, dojazd do nas nie stanowi żadnego problemu, a osoby przyjeżdżające samochodem, mogą skorzystać z licznych parkingów w bezpośrednim sąsiedztwie naszego biura.

Zalety z korzystania z naszych sal konferencyjnych:

 • reprezentacyjne pomieszczenia o wielkości dopasowanej do potrzeb klientów
 • elastyczne terminy rezerwacji
 • kompleksowa obsługa
 • doskonała lokalizacja we Wrocławiu
 • możliwość organizacji cateringu i przerw kawowych
 • Idealna sala konferencyjna, czyli jaka?

  Konferencje zdobywają coraz większą popularność, a tym samym stają się nierozerwalną częścią spotkań biznesowych, naukowych i specjalistycznych o różnorodnej tematyce. Wynajem sali konferencyjnej może mieć na celu organizację wydarzenia zarówno dla szerokiej publiczności, jak również niewielkie zebranie w bardziej kameralnej atmosferze. To potrzeby organizatorów determinują to, jaką salę konferencyjną należy wybrać.

 • Jak powinna wyglądać sala konferencyjna?

  To jak przygotować salę konferencyjną na spotkanie zależy od punktu widzenia organizatora konferencji oraz charakteru spotkania. Sala, w której odbywają się spotkania biznesowe powinna wyglądać profesjonalnie, chociażby ze względu na to, że na kilka godzin staje się wizytówką firmy, a także świadczy o samym organizatorze spotkania. Wygląd pomieszczenia powinien jednak spełniać kilka podstawowych zasad, aby użytkowanie było komfortowe dla wszystkich uczestników konferencji.

 • Wyposażenie sali szkoleniowej i konferencyjnej.

  Innym ważnym aspektem jest wyposażenie. Odpowiednią sytuacją jest, kiedy w sali przeznaczonej na rozmowę rekrutacyjną nie zalegają zbędne meble, które mogą rozpraszać kandydata. Analogicznie, podczas konferencji sala powinna być wyposażona w odpowiednią ilość wygodnych krzeseł i stolików, aby uczestnicy mogli w komfortowych warunkach uczestniczyć w spotkaniu, notować własne spostrzeżenia i odłożyć własne materiały. Sala szkoleniowa natomiast powinna być wyposażona w elementy takie jak rzutnik czy tablica typu flipchart, pozwalająca prowadzącemu szkolenie na bieżąco ilustrować omawiane zagadnienia.

  Cena wynajmu sali obejmuje przygotowanie wystarczającej ilości miejsca, zapewnienie odpowiedniego sprzętu do wyświetlania prezentacji, łatwy i szybki dostęp do Internetu oraz odpowiednie zaplecze gastronomiczne. Dodatkową usługą może być organizacja cateringu czy potrzebnych materiałów na konferencje.

  Duże znaczenie ma również lokalizacja miejsca, w którym odbywać się będzie konferencja. Powinna ona być dogodna dla uczestników jeśli chodzi o dojazd i możliwości zaparkowania samochodu. Nasze sale konferencyjne do wynajęcia mieszczą się w samym centrum Wrocławia – dzięki czemu można bez problemu dojechać komunikacją miejską z każdego dowolnego miejsca we Wrocławiu. Osoby przyjeżdżające na konferencję samochodem mogą zaparkować przy ulicy Kiełbaśniczej, Placu Solnym, Galerii Dominikańskiej czy pobliższych parkingach podziemnych.

  Kolejną ważną kwestią jest organizacja ewentualnego noclegu dla przybyłych gości. W otoczeniu sali powinny znajdować się hotele bądź inne miejsca noclegowe, które zapewnią odpoczynek gościom przybyłym na konferencję spoza miasta bądź zagranicy, szczególnie jeśli konferencja trwa kilka dni.

  Położenie naszych sal w centrum miasta, gwarantuje dostęp do wielu punktów gastronomicznych oraz miejsc noclegowych.