Sale konferencyjne i szkoleniowe we Wrocławiu


Wrocław, Rynek 7 – oferujemy pomieszczenia dopasowane do Twoich potrzeb

Sale konferencyjne w samym Rynku

Wrocław,
Rynek 7

Lokalizacja
w centrum Wrocławia

oferujemy catering w trakcie szkoleń

Catering  

Zapewniamy właściwą atmosferę do pracy

Dopasowujemy sale do Twoich potrzeb

Dopasowanie do potrzeb

Możliwość dowolnej aranżacji sali

Sale szkoleniowe w Full Service Office

Rozumiemy jak ważnym elementem współczesnego biznesu są spotkania i kontakty.

Full Service Office oferuje w pełni wyposażone, multimedialne i zawsze dopasowane do potrzeb, sale konferencyjne oraz multifunkcyjne sale szkoleniowe. Nasze sale sprawdzają się jako przestrzenie do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z klientami czy partnerami biznesowymi oraz podczas organizacji szkoleń i konferencji.

Sala jakiej potrzebujesz – W ofercie posiadamy sale różnych wielkości (od 2 do 25 osób), umożliwiające dokładne przystosowanie do potrzeb klientów. Rozumiemy dynamikę biznesu, a nasz sekretariat dołoży wszelkich starań, by zapewnić Państwu wsparcie i właściwą atmosferę do pracy. Naszym klientom oferujemy usługi doradcze oraz organizujemy catering na życzenie.

Pomieszczenia biznesowe – kameralne salki mieszczące do 6 osób, które są idealne na spotkania biznesowe, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych lub do spotkań z kontrahentami.

Sale konferencyjne od 50 zł za godzinę

Sale szkoleniowe, dzięki atrakcyjnej lokalizacji w sercu Wrocławia, w reprezentacyjnym Pasażu pod Błękitnym Słońcem – historycznej i biznesowej wizytówce miasta, cechują się bliskością restauracji, kawiarni, urzędów, banków. Dojazd do nas nie stanowi żadnego problemu dzięki obecności licznych parkingów oraz bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych.

Zalety skorzystania z naszej oferty sal konferencyjnych:

  • reprezentacyjne pomieszczenia o wielkości dopasowanej do potrzeb klientów
  • elastyczne terminy rezerwacji
  • kompleksowa obsługa sekretariatu
  • doskonała lokalizacja we Wrocławiu
Galeria ▼

Zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas:

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

Pomagamy organizować idealne szkolenia
Wiemy jak powinna zostać przygotowana sala na szkolenie. Skorzystaj z formularza i zapytaj nas. Pomożemy Ci wszystko zorganizować!
Rozmowy kwalifikacyjne
Wybór odpowiedniego miejsca na rozmowę kwalifikacyjną jest niezwykle ważny, atmosfera i otocznie, w jakim rozmowa przebiega, powinna redukować już i tak duży stres u kandydata. Zauważamy, że często rozmowy kwalifikacyjne odbywają się poza firmą ze względów logistycznych. W Full Service Office Klienci prowadzą rozmowy kwalifikacyjne w przyjaznych warunkach. Małe, jasne, idealnie wyposażone i ciche salki dają kandydatom poczucie spokoju i odprężenia. Dobra kawa na pewno też temu sprzyjają.

A może Twoja firma rekrutuje pracowników we Wrocławiu i szuka idealnego miejsca do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych? Skontaktuj się z nami!

Idealna sala na konferencję
Konferencje  stają się nierozerwalną częścią spotkań biznesowych, naukowych i specjalistycznych o różnorodnej tematyce. Konferencje mogą być organizowane dla dużej ilości osób, ale również dla mniejszej ilości, w bardziej kameralnej atmosferze. To potrzeby organizatorów determinują to jaka sala na konferencję jest potrzebna.

Idealna sala konferencyjna, czyli jaka?

Konferencje zdobywają coraz większą popularność, a tym samym stają się nierozerwalną częścią w ramach spotkań biznesowych, spotkań naukowych i specjalistycznych o różnorodnej tematyce. Wynajem sali konferencyjnej może mieć na celu organizację wydarzenia zarówno dla szerokiej publiczności, jak również niewielkie zebranie w bardziej kameralnej atmosferze. To potrzeby organizatorów determinują to jaką salę konferencyjną należy wybrać.

Jak powinna wyglądać sala konferencyjna? 

To jak przygotować salę konferencyjną na spotkanie zależy od  punktu widzenia organizatora konferencji oraz charakteru spotkania. Sala, w której odbywają się spotkania biznesowe powinna wyglądać profesjonalnie, chociażby ze względu na to, że na kilka godzin staje się wizytówką firmy, a także świadczy o samym organizatorze spotkania. Wygląd pomieszczenia powinien jednak spełniać kilka podstawowych zasad, aby użytkowanie było komfortowe dla wszystkich uczestników konferencji.

Wyposażenie sali szkoleniowej i konferencyjnej

Sala szkoleniowa WrocławInnym ważnym czynnikiem jest wyposażenie. Odpowiednią sytuacją jest kiedy w sali przeznaczonej na rozmowę rekrutacyjną nie zalegają zbędne meble, które mogą rozpraszać kandydata. Analogicznie, podczas konferencji sala powinna być wyposażona w odpowiednią ilość wygodnych krzeseł i stolików, aby uczestnicy mogli w komfortowych warunkach uczestniczyć w spotkaniu, notować własne spostrzeżenia i odłożyć własne materiały. Sala szkoleniowa natomiast powinna być wyposażona w elementy takie jak rzutnik czy tablica typu flipchart, pozwalająca prowadzącemu szkolenie na bieżąco ilustrować omawiane zagadnienia. Ponadto, dobrym rozwiązaniem są sale konferencyjne bez okien lub takie, które posiadają możliwość szczelnego osłonięcia ich roletami, tak aby promienie słoneczne nie odbijały się od rzutnika i nie rozpraszały zebranych gości.

Cena wynajmu sali obejmuje przygotowanie wystarczającej ilości miejsca, zapewnienie odpowiedniego sprzętu do wyświetlania prezentacji, łatwy i szybki dostęp do Internetu oraz odpowiednie zaplecze gastronomiczne. Dodatkową usługą może być organizacja cateringu czy potrzebnych materiałów na konferencje.

Duże znaczenie ma lokalizacja miejsca, w którym odbywać się będzie konferencja. Lokalizacja powinna być dogodna dla uczestników jeśli chodzi o dojazd i możliwości zaparkowania samochodu. Nasze sale konferencyjne do wynajęcia mieszczą się w samym centrum Wrocławia – dzięki temu można bez problemu dojechać komunikacją miejską z każdego innego miejsca we Wrocławiu. Osoby przyjeżdżające na konferencję samochodem mogą zaparkować przy ulicy Kiełbaśniczej, Placu Solnym, Galerii Dominikańskiej czy parkingu na Szewskiej.

Kolejną ważną kwestią jest organizacja ewentualnego noclegu dla przybyłych gości. W otoczeniu sali powinny znajdować się hotele bądź inne miejsca noclegowe, które zapewnią odpoczynek gościom przybyłym na konferencję spoza miasta bądź zagranicy, szczególnie jeśli konferencja trwa kilka dni.

Wokół Fullserviceoffice znajduje się kilka prestiżowych hoteli jak na przykład Hotel Sofitel czy Art Hotel. Położenie naszych sal w centrum miasta, gwarantuje dostęp do wielu punktów gastronomicznych, w których uczestnicy konferencji mogą udać się na dłuższą przerwę. Aby uzyskać szczegółowe informacje zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie podczas rozmowy indywidualnie uzgodnimy cennik wynajmu naszej sali.

Zapraszamy do kontaktu z nami - postaramy się stworzyć i dopasować rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb!

KONTAKT

 

Sale konferencyjne Wrocław centrum – Rynek 7,

Dowiedz się ile kosztuje wynajęcie sali konferencyjnej lub szkoleniowej w centrum Wrocławia. Pomożemy dobrać najlepszą opcję.

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7
50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel: +48 789 237 301

e-mail office@fullserviceoffice.pl

Sprawdź naszą ofertę:
Wirtualne biuro Wrocław
Biura do wynajęcia Wrocław

Z

Możliwości parkingu:

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem