Sale konferencyjne i szkoleniowe w centrum


Wrocław, Rynek 7 – oferujemy pomieszczenia dopasowane do Twoich potrzeb

Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja
w centrum Wrocławia

Catering

Zapewniamy właściwą atmosferę do pracy

Dopasowanie do potrzeb

Możliwość dowolnej aranżacji sali

Sale szkoleniowe w Full Service Office


Rozumiemy jak ważnym elementem współczesnego biznesu są spotkania i kontakty.

Full Service Office oferuje w pełni wyposażone, multimedialne i zawsze dopasowane do potrzeb, sale konferencyjne oraz multifunkcyjne sale szkoleniowe. Nasze sale sprawdzają się jako przestrzenie do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z klientami czy partnerami biznesowymi oraz podczas organizacji szkoleń i konferencji.

Sala konferencyjna jakiej potrzebujesz. W ofercie posiadamy sale różnych wielkości (od 2 do 25 osób), umożliwiające dokładne przystosowanie do potrzeb klientów. Rozumiemy dynamikę biznesu, a nasz sekretariat dołoży wszelkich starań, by zapewnić Państwu wsparcie i właściwą atmosferę do pracy. Naszym klientom oferujemy usługi doradcze oraz organizujemy catering na życzenie.

Pomieszczenia biznesowe- kameralne salki mieszczące do 6 osób, które są idealne na spotkania biznesowe, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych lub do spotkań z kontrahentami.

Sale konferencyjne Wrocław

Sale szkoleniowe, dzięki atrakcyjnej lokalizacji w sercu Wrocławia, w reprezentacyjnym Pasażu pod Błękitnym Słońcem – historycznej i biznesowej wizytówce miasta, cechują się bliskością restauracji, kawiarni, urzędów, banków. Dojazd do nas nie stanowi żadnego problemu dzięki obecności licznych parkingów oraz bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych.

Zalety skorzystania z naszej oferty sal konferencyjnych:

 

  • reprezentacyjne pomieszczenia o wielkości dopasowanej do potrzeb klientów
  • elastyczne terminy rezerwacji
  • kompleksowa obsługa sekretariatu
  • doskonała lokalizacja we Wrocławiu
Galeria ▼

Zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas:

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

Pomagamy organizować idealne szkolenia

Wiemy jak powinna zostać przygotowana sala na szkolenie. Skorzystaj z formularza i zapytaj nas. Pomożemy Ci wszystko zorganizować!

Rozmowy kwalifikacyjne

Wybór odpowiedniego miejsca na rozmowę kwalifikacyjną jest niezwykle ważny, atmosfera i otocznie, w jakim rozmowa przebiega, powinna redukować już i tak duży stres u kandydata. Zauważamy, że często rozmowy kwalifikacyjne odbywają się poza firmą ze względów logistycznych. W Full Service Office Klienci prowadzą rozmowy kwalifikacyjne w przyjaznych warunkach. Małe, jasne, idealnie wyposażone i ciche salki dają kandydatom poczucie spokoju i odprężenia. Dobra kawa na pewno też temu sprzyjają.

A może Twoja firma rekrutuje pracowników we Wrocławiu i szuka idealnego miejsca do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych? Skontaktuj się z nami!

Idealna sala na konferencję

Konferencje  stają się nierozerwalną częścią spotkań biznesowych, naukowych i specjalistycznych o różnorodnej tematyce. Konferencje mogą być organizowane dla dużej ilości osób, ale również dla mniejszej ilości, w bardziej kameralnej atmosferze. To potrzeby organizatorów determinują to jaka sala na konferencję jest potrzebna.

Idealna sala konferencyjna, czyli jaka?

Konferencje zdobywają coraz większą popularność, a tym samym stają się nierozerwalną częścią w ramach spotkań biznesowych, spotkań naukowych i specjalistycznych o różnorodnej tematyce. Konferencje mogą być organizowane dla dużej ilości osób, ale również dla mniejszej ilości, w bardziej kameralnej atmosferze. To potrzeby organizatorów determinują to jaką salę konferencyjną należy wybrać.

Oczywiste jest, że sala konferencyjna musi pomieścić przewidywaną liczbę uczestników. Sala konferencyjna musi zapewnić komfort osobom oraz organizatorom. Sale konferencyjne muszą zapewnić wystarczającą ilość miejsca, odpowiedni sprzęt do wyświetlania prezentacji, łatwy i szybki dostęp do Internetu oraz odpowiednie zaplecze gastronomiczne. Dodatkową usługą może być organizacja cateringu czy potrzebnych materiałów na konferencje.

Duże znaczenie ma lokalizacja miejsca, w którym odbywać się będzie konferencja. Lokalizacja powinna być dogodna dla uczestników jeśli chodzi o dojazd i możliwości zaparkowania samochodu. Nasze sale konferencyjne mieszczą się w samym centrum Wrocławia – dzięki temu można bez problemu dojechać komunikacją miejską z każdego innego miejsca we Wrocławiu. Osoby przyjeżdżające na konferencję samochodem mogą zaparkować przy ulicy Kiełbaśniczej, Placu Solnym, Galerii Dominikańskiej czy parkingu na Szewskiej.

Kolejną ważną kwestią jest organizacja ewentualnego noclegu dla przybyłych gości. W otoczeniu sali konferencyjnej powinny znajdować się hotele bądź inne miejsca noclegowe, które zapewnią odpoczynek gościom przybyłym na konferencję spoza miasta bądź zagranicy, szczególnie jeśli konferencja trwa kilka dni.

Wokół Fullserviceoffice znajduje się kilka prestiżowych hoteli jak na przykład Hotel Sofitel czy Art Hotel. Położenie naszych sal konferencyjnych w centrum miasta, gwarantuje dostęp do wielu punktów gastronomicznych, w których uczestnicy konferencji mogą udać się na dłuższą przerwę.

Zapraszamy do kontaktu z nami - postaramy się stworzyć i dopasować rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb!

Sale konferencyjne Wrocław centrum – Rynek 7,

Dowiedz się ile kosztuje sala konferencyjna Wrocław lub sala szkoleniowa. Pomożemy dobrać najlepszą opcję.

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7
50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel. +48 71 794 56 57

e-mail office@fullserviceoffice.pl

Z

Możliwości parkingu:

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.