Wirtualne biuro Wrocław


Rynek 7, adres dla firm, które cenią sobie kompleksową obsługę.

Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja
w centrum Wrocławia

Wielojęzyczny sekretariat

Obsługa biura przez doświadczony zespół

Bez zobowiązujących umów

Wynajmuj na tak długo jak chcesz

Biuro wirtualne Wrocław to odpowiedź na dynamiczny rozwój rynku biznesowego. Nie każdy przedsiębiorca potrzebuje stacjonarnego biura, które generuje wiele kosztów.

Full Service Office wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje usługę rejestracji firmy pod naszym, prestiżowym adresem dla firm w centrum Wrocławia (Rynek 7 lub ul. Kiełbaśnicza 3/4), udostępnienia pomieszczenia do pracy, spotkań lub konferencji, a także obsługę sekretariatu przy zarządzaniu korespondencją, obsłudze połączeń telefonicznych i organizacji działania Państwa firmy. Znacząco obniża to wydatki na zatrudnienie stałego personelu i utrzymywanie pomieszczeń.

Stawiamy na elastyczność, gdyż wiemy czego oczekują nasi klienci. Nie obciążamy nikogo sztywną, długotrwałą umową najmu, nie ukrywamy dodatkowych kosztów – każdy klient otrzymuje u nas pełen pakiet udogodnień w ramach wirtualnego biura we Wrocławiu. Staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Wirtualne biuro Wrocław

Nasze usługi, dzięki obsłudze wielojęzycznego sekretariatu, kierujemy również do obcokrajowców. Dbamy o pełne zarządzanie korespondencją oraz połączeniami telefonicznymi, przepływ informacji między naszymi klientami a partnerami. W porównaniu do tradycyjnych biur nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, nie martwią się o dopilnowanie terminów. Sekretariat wirtualnego biura działa stale i na bieżąco dba o Państwa biznes.

Wirtualne biuro Wrocław to doskonały wybór dla dynamicznie działających przedsiębiorców, którzy część pracy wykonują zdalnie, a więc wirtualnie. Otrzymują Państwo atrakcyjne miejsce pracy, miejsce spotkań, adres dla firmy w sercu Wrocławia, szyld firmy umieszczony w Pasażu pod Błękitnym Słońcem, a także korzystają na bliskości wielu ważnych instytucji (urzędy, banki). Nasza oferta to z pewnością najwygodniejsza alternatywa dla tradycyjnego modelu biura stacjonarnego.

Biuro wirtualne Wrocław to:


  • prestiżowy adres dla firm Wrocław, Rynek 7 (centrum)
  • znacznie niższe koszty prowadzenia działalności
  • elastyczność w podejściu do potrzeb klienta oraz przejrzysta oferta
  • wsparcie organizacyjno-administracyjne ze strony wielojęzycznego sekretariatu

Usługi sekretarskie


Sekretariat Full Service Office: Profesjonalnie przejmiemy wszelkie zadania Twojego sekretariatu – a Ty nie wiążesz się z nami umową o pracę, nie szukasz zastępstwa na czas urlopu pracownika sekretariatu i nie martwisz się, czy zadania zostały wykonane.

Galeria ▼

Wirtualne biuro Wrocław?
Napisz do nas:

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro i sekretariat to świetna alternatywa wobec prowadzenia własnego biura. W ramach tej usługi outsourcingowane są wszystkie usługi sekretarskie i typowe dla biura. Nie istnieje potrzeba fizycznej obecności w wirtualnym biurze, a także zminimalizowane są koszty wynajmu i zatrudniania pracowników.

Czym jest wirtualne biuro?

Co musisz wiedzieć o wirtualnym biurze?

wirtualne biuro nasza siedzibaWirtualne biuro to coraz częstsze wybierane rozwiązane przez nowo powstające firmy lub osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą. Czym tak naprawdę jest wirtualne biuro i czy jest ono dobrym rozwiązaniem dla Ciebie?

Wirtualne biuro polega na tym, że jedna firma zwana wirtualnym biurem, udostępnia swoją powierzchnię do prowadzenia działalności innym firmom, które tego potrzebują. W ramach wirtualnego biura taka firma otrzymuje możliwość zarejestrowania działalności pod adresem wirtualnego biura. Ale to nie wszystko. Wirtualne biuro to również dodatkowe usługi takie jak obsługa skrzynki pocztowej, odbieranie korespondencji (listów, paczek przychodzących pod adres), pełna obsługa telefoniczna czy możliwość wynajęcia biura np. na spotkania z klientami. Te dodatkowe usługi są najczęściej dodatkowo płatne. U nas w Full Service Office, znajdziesz dogodne i elastyczne pakiety, w których wybierzesz odpowiednią dla siebie opcję z zakresem usług.

Wirtualne biuro to również wynajem sali konferencyjnej  wraz z obsługą, w atrakcyjnej cenie dla osób korzystających z usług wirtualnego biura.

Oszczędność czasu i pieniędzy

prestizowy adres wroclawJakie są zalety wirtualnego biura? Jedną z najważniejszych zalet jest na pewno oszczędność. Wynajem własnej powierzchni biurowej, wraz z rachunkami i innymi kosztami, może niejednokrotnie przewyższać cenę wirtualnego biura. Jest to spora zaleta dla osób, które dopiero założyły swoją firmę i chcą minimalizować wszelkie koszty. Z usług wirtualnego biura mogą również korzystać  firmy, które chcą otworzyć nowy oddział firmy. Kolejną zaletą jest zdobycie prestiżowego adresu własnej firmy. Jeśli przedsiębiorca nie chce rejestrować swojej firmy pod adresem domowym, może wybrać wirtualne biuro posiadające odpowiedni adres firmy.

Fullserviceoffice oferuje wirtualne biuro we Wrocławiu w samym centrum miasta w pasażu pod Błękitnym Słońcem. Miejsce to znajduje się na pięknym wrocławskim  Rynku, którego prestiż na pewno docenią Twoi klienci. Nowym adresem można posługiwać się na swojej stronie internetowej, wizytówce, pieczątce firmowej oraz na innych materiałach związanych z firmą.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą!

Biuro wirtualne Wrocław, Rynek 7, Kiełbaśnicza 3/4

Zarządzamy sekretariatem, prowadzimy korespondencję, odbieramy rozmowy telefoniczne.

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7
50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel. +48 71 794 56 57

e-mail office@fullserviceoffice.pl

Z

Możliwości parkingu:

 

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.

Tutaj nas znajdziesz: