Wirtualne biuro w centrum Wrocławia


Rynek 7 – Prestiżowy adres dla firm w centrum Wrocławia.

Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja
w centrum Wrocławia

Wielojęzyczny sekretariat

Obsługa biura przez doświadczony zespół

Bez zobowiązujących umów

Wynajmuj na tak długo jak chcesz

Powstanie usługi wirtualnego biura to naturalna odpowiedź rynku na dynamiczny rozwój biznesu w naszym kraju. Wielu przedsiębiorców nie potrzebuje stałego, fizycznego, stacjonarnego biura, którego utrzymanie zawsze kosztuje. 

Full Service Office wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje usługę rejestracji firmy pod naszym, prestiżowym adresem dla firm w centrum Wrocławia (Rynek 7 lub ul. Kiełbaśnicza 3/4), udostępnienia pomieszczenia do pracy, spotkań lub konferencji, a także obsługę sekretariatu przy zarządzaniu korespondencją, obsłudze połączeń telefonicznych i organizacji działania Państwa firmy. Znacząco obniża to wydatki na zatrudnienie stałego personelu i utrzymywanie pomieszczeń.

Stawiamy na elastyczność, gdyż wiemy czego oczekują nasi klienci. Nie obciążamy nikogo sztywną, długotrwałą umową najmu, nie ukrywamy dodatkowych kosztów – każdy klient otrzymuje u nas pełen pakiet udogodnień w ramach wirtualnego biura we Wrocławiu. Staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Wirtualne biuro Wrocław

Nasze usługi, dzięki obsłudze wielojęzycznego sekretariatu, kierujemy również do obcokrajowców. Dbamy o pełne zarządzanie korespondencją oraz połączeniami telefonicznymi, przepływ informacji między naszymi klientami a partnerami. W porównaniu do tradycyjnych biur nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, nie martwią się o dopilnowanie terminów. Sekretariat wirtualnego biura działa stale i na bieżąco dba o Państwa biznes.

Wirtualne biuro to doskonały wybór dla dynamicznie działających przedsiębiorców, którzy część pracy wykonują zdalnie, a więc wirtualnie. Otrzymują Państwo atrakcyjne miejsce pracy, miejsce spotkań, adres dla firmy w sercu Wrocławia, szyld firmy umieszczony w Pasażu pod Błękitnym Słońcem, a także korzystają na bliskości wielu ważnych instytucji (urzędy, banki). Nasza oferta to z pewnością najwygodniejsza alternatywa dla tradycyjnego modelu biura stacjonarnego.

Korzyści jakie daje wirtualne biuro w Full Service Office:


  • prestiżowy adres dla firm Wrocław, Rynek 7 (centrum)
  • znacznie niższe koszty prowadzenia działalności
  • elastyczność w podejściu do potrzeb klienta oraz przejrzysta oferta
  • wsparcie organizacyjno-administracyjne ze strony wielojęzycznego sekretariatu

Usługi sekretarskie


Usługa sekretariatu w Full Service Office: Profesjonalnie przejmiemy wszelkie zadania Twojego sekretariatu – a Ty nie wiążesz się z nami umową o pracę, nie szukasz zastępstwa na czas urlopu pracownika sekretariatu i nie martwisz się, czy zadania zostały wykonane.

Wspieramy naszych klientów!


Zależy nam na rozwoju biznesów naszych Klientów. Zawsze staramy się ułatwić Państwu wszelkie procedury związane z relokacją, założeniem firmy czy sprawami urzędowymi. 

Dodatkowo tworzymy i zamieszczamy na portalach internetowych artykuły promujące działalność naszych Klientów. Mamy nadzieję w ten sposób wspomóc budowanie rozpoznawalności i pozytywnego wizerunku Państwa marek, co powinno przynieść długofalowy, pozytywny skutek.

Poniżej zamieszczamy przykłady publikacji jakie zamieściliśmy, dla naszych klientów:

Kurs programowania remedium na bezrobocie i niskie zarobki?

Artykuł o działalności szkoły programowania CodersLab.pl na portalu mamopracuj.pl

Mercedes-Benz zatrudni kilkaset pracowników w nowej fabryce

Artykuł, o budowie nowej fabryki przez naszego klienta Mercedes-Benz Manufacturing Poland.

Mamidam.pl – kup produkt i wspomóż marzenia znajomych. Jednocześnie

Artykuł, o unikalnym serwisie crowdfundingowym mamidam.pl, opublikowany na portalu whatnext.pl.

Galeria ▼

Potrzebujesz reprezentacyjnego adresu dla swojej firmy?

Szukasz kompleksowych usług i elastycznej umowy?

Napisz do nas:

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

Nasza usługa to alternatywa do prowadzenia własnego biura

W ramach tej usługi outsourcingowane są wszystkie usługi sekretarskie i typowe dla biura.

Nie istnieje potrzeba fizycznej obecności w wirtualnym biurze, a także zminimalizowane są koszty wynajmu i zatrudniania pracowników.

Nasi klienci ▼
Czym jest takie biuro?

Co musisz wiedzieć o wirtualnym biurze?

wirtualne biuro nasza siedzibaWirtualne biuro to coraz częstsze wybierane rozwiązane przez nowo powstające firmy lub osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą. Czym tak naprawdę jest biuro wirtualne i wirtualny adres dla firmy i czy jest ono dobrym rozwiązaniem dla Ciebie?

Biuro takie to usługa polegająca na tym, że jedna firma, w tym przypadku Full Service Office, udostępnia swoją powierzchnię do prowadzenia działalności innym firmom, które tego potrzebują. W ramach usługi  taka firma otrzymuje możliwość zarejestrowania działalności pod adresem wirtualnego biura. Ale to nie wszystko. W ramach korzystania z takiego biura otrzymujesz dodatkowe usługi takie jak obsługa skrzynki pocztowej, odbieranie korespondencji (listów, paczek przychodzących pod adres), pełna obsługa telefoniczna czy możliwość wynajęcia sali np. na spotkania z klientami. Te dodatkowe usługi są najczęściej płatne. U nas w Full Service Office, znajdziesz dogodne i elastyczne pakiety, w których wybierzesz odpowiednią dla siebie opcję z zakresem usług.

W Full Service Office oferujemy również wynajem sali konferencyjnej w centrum Wrocławia wraz z obsługą, w atrakcyjnej cenie dla osób korzystających z usługi biura wirtualnego.

Oszczędność czasu i pieniędzy

prestizowy adres wroclaw

Jakie są zalety korzystania z takiej usługi? Jedną z najważniejszych zalet jest na pewno oszczędność. Wynajem własnej powierzchni biurowej, wraz z rachunkami i innymi kosztami, może niejednokrotnie przewyższać cenę wirtualnego biura. Jest to spora zaleta dla osób, które dopiero założyły swoją firmę i chcą minimalizować wszelkie koszty. Z usług wirtualnego biura mogą również korzystać  firmy, które chcą otworzyć nowy oddział firmy. Kolejną zaletą jest zdobycie prestiżowego adresu własnej firmy. Jeśli przedsiębiorca nie chce rejestrować swojej firmy pod adresem domowym, może wybrać wirtualne biuro posiadające odpowiedni adres firmy.

Fullserviceoffice oferuje wirtualne biuro we Wrocławiu w samym centrum miasta w pasażu pod Błękitnym Słońcem. Miejsce to znajduje się na pięknym wrocławskim  Rynku, którego prestiż na pewno docenią Twoi klienci. Nowym adresem można posługiwać się na swojej stronie internetowej, wizytówce, pieczątce firmowej oraz na innych materiałach związanych z firmą.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą!

Wrocław, Rynek 7, Kiełbaśnicza 3/4

Zarządzamy sekretariatem, prowadzimy korespondencję, odbieramy rozmowy telefoniczne.

Kontakt

Full Service Office
ul. Rynek 7
50-106 Wrocław
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
tel. +48 71 794 56 57

e-mail office@fullserviceoffice.pl

Z

Możliwości parkingu:

 

Plac Solny
ul. Rzeźnicza
ul. Kiełbaśnicza
Galeria Dominikańska
Hotel Sofitel
Parking Szewska.