Wrocław, Rynek 7

Lokalizacja w centrum Wrocławia

Wielojęzyczny sekretariat

Obsługa biura przez doświadczony zespół

Bez zobowiązujących umów

Wynajem na dowolny okres

Wirtualne biuro to naturalna odpowiedź rynku na dynamiczny rozwój biznesu w naszym kraju. Wielu przedsiębiorców nie potrzebuje stałego, fizycznego, stacjonarnego biura, którego utrzymanie zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Full Service Office oferuje usługę rejestracji firmy pod swoim, prestiżowym adresem w centrum Wrocławia (Rynek 7 lub ul. Kiełbaśnicza 3/4). Udostępnienia pomieszczenia do pracy, spotkań lub konferencji, co znacząco obniża to wydatki związane z zatrudnieniem stałego personelu i utrzymywaniem pomieszczeń.

Stawiamy na elastyczność, gdyż wiemy czego oczekują nasi Klienci. Nie obciążamy nikogo sztywną, długotrwałą umową najmu, nie ukrywamy dodatkowych kosztów – każdy Klient otrzymuje u nas pełen pakiet udogodnień w ramach wirtualnego biura we Wrocławiu. Staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Nasze usługi, dzięki obsłudze wielojęzycznego sekretariatu, kierujemy również do obcokrajowców. Dbamy o pełne zarządzanie korespondencją oraz przepływem informacji między naszymi klientami a partnerami.

Wirtualne biuro to doskonały wybór dla dynamicznie działających przedsiębiorców, którzy część pracy wykonują zdalnie, a więc wirtualnie.

Korzyści jakie daje wirtualne biuro w Full Service Office:

 • prestiżowy adres dla firm Wrocław: Rynek 7 lub Kiełbaśnicza ¾ (centrum)
 • znacznie niższe koszty prowadzenia działalności
 • elastyczność w podejściu do potrzeb Klienta oraz przejrzysta oferta
 • wsparcie organizacyjno-administracyjne ze strony wielojęzycznego sekretariatu
 • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Usługi sekretarskie

Profesjonalnie przejmiemy wszelkie zadania sekretariatu – a Ty nie wiążesz się z nami umową o pracę, nie szukasz zastępstwa na czas urlopu pracownika sekretariatu i nie martwisz się czy zadania zostały wykonane

Nasze usługi to wygodna i tańsza alternatywa do prowadzenia własnego biura!

W ramach tej usługi outsourcingowane są wszystkie usługi sekretarskie i pokrewna administracja spółki lub działalności.

Nie istnieje potrzeba fizycznej obecności w naszym biurze, a także zminimalizowane są koszty wynajmu lub zatrudniania pracowników. Cała organizacja i komunikacja może odbyć się zdalnie – naturalnie ściśle według wytycznych Klienta.

 • Wirtualne biuro – jak działa i co to jest?

  Full Service Office udostępnia swój adres do prowadzenia działalności innym firmom. W ramach usługi taka firma otrzymuje możliwość zarejestrowania działalności pod adresem wirtualnego biura. W ramach korzystania z takiego biura otrzymujesz dodatkowe usługi takie jak obsługa skrzynki pocztowej, odbieranie korespondencji (listów, paczek przychodzących pod adres), czy możliwość wynajęcia sali np. na spotkania z klientami. W Full Service Office znajdziesz dogodne i elastyczne pakiety, w których wybierzesz odpowiednią dla siebie opcję z zakresem usług lub indywidulanie ustalisz z nami swoje potrzeby i zakres usług.

  W Full Service Office oferujemy również wynajem sali konferencyjnej w centrum Wrocławia wraz z obsługą, w atrakcyjniejszej cenie dla osób korzystających z usługi wirtualnego biura.

 • Wirtualne biuro w Rynku we Wrocławiu – czy się opłaca? Czy warto?

  Jakie są zalety korzystania z takiej usługi? Jedną z najważniejszych korzyści jest z pewnością oszczędność pieniędzy i czasu. Wynajem własnej powierzchni biurowej, może niejednokrotnie przewyższać cenę wirtualnego biura. Jest to spora zaleta dla osób, które dopiero założyły swoją firmę i chcą minimalizować wszelkie koszty. Będzie to rozwiązanie odpowiednie dla freelancerów, grafików, programistów, marketerów i innych przedstawicieli wolnych zawodów. Przykładowo, dla prawnika wirtualne biuro może być świetnym rozwiązaniem jeśli zamierza on korzystać również z wynajmu sal do spotkań na preferencyjnych warunkach. Z usług wirtualnego biura mogą również korzystać firmy, które chcą otworzyć nowy oddział. Kolejną zaletą jest zdobycie prestiżowego adresu własnej firmy w bardzo korzystnej cenie. Jeśli przedsiębiorca nie chce rejestrować swojej firmy pod adresem domowym, może wybrać wirtualne biuro posiadające odpowiedni adres firmy.

  Full Service Office oferuje wirtualne biuro w samym sercu Wrocławia w Pasażu pod Błękitnym Słońcem. Jest to miejsce w absolutnym centrum miasta, którego prestiż na pewno docenią Twoi Klienci. Nowym adresem można posługiwać się na swojej stronie internetowej, wizytówkach, pieczątkach firmowych oraz na innych materiałach związanych z firmą i jaj dzielnością.

 • Jak uzyskać wirtualny adres dla swojej firmy?

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub zadzwoń pod nr +48 789 237 301, a my odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy cały proces rejestracji Twojej firmy pod naszym adresem.